1. Ana Sayfa
  2. >
  3. Şirket
  4. >
  5. SDAMOTION Hakkında

STÖBER mükemmeliğini arayanlar için, dürüst, ilkeli, çalışkan ve disiplinli partner!

 

SDAMOTION olarak bizler, eşsiz mühendislik, mükemmel işçilik ve kusursuz materyal kullanımı sayesinde pazarda arızalanmayan ürünleri ile tanınan Alman STÖBER Antriebstechnik GmbH + Co. KG firmasının Türkiye’deki motor, redüktörlü motorlar , sürücüler ve elektronik ürünler(kablo, çeşitli opsiyon kartı, vb. gibi) satışını gerçekleştirmek üzere kurulmuş bir firmayız.

 

Tek tedarikçiden tüm sistem çözümü!

STÖBER ürünleri ile yapılması düşünülen projelerde SERVOsoft® programı ile mekanik hesaplamaların yapılmasında destek ve danışmanlık yapan firmamız, otomasyon işlerinin yapılması ve devreye alınması konusunda da makine imalatçılarına yardımcı olmaktadır. Redüktör redüktörlü motorlar ve motor sürücülerine kadar olan tüm tahrik ürünlerini tek tedarikçi olan STÖBER'den seçip proje olarak sunabiliriz. Bunların yanı sıra STÖBER ürünlerinin tamir ve bakımlarının yapılması konusunda da partnerleri aracılığıyla müşterilerine yardımcı olmaktadır.

 

SDAMOTION, STÖBER Türkiye resmi satış ofisi ile aynı ofisi paylaşıp, birlikte çalışmaktadır.

Dış ticaret firması değiliz. Bu özelliğimiz sayesinde müşterilerimizin teknik ihtiyaçlarını doğrudan STÖBER Türkiye satış ofisi ile paylaşıp sorunsuz bir şekilde yardımcı olabilmekteyiz. Teknik olarak satışını gerçekleştirdiğimiz her ürünün desteğini de verebilmekteyiz.

 

STÖBER' in global websitesi için tıklayınız.


"Ancak birlikte ve iyi çalışan bir takımın kazanacağına inanan SDAMOTION, STÖBER Türkiye satış ofisi ile birlikte yenilikçi, dinamik, uzman ve müşteri odaklı yapısıyla mükemmeli arayan Türk Makina İmalatçılarına sistem çözümleri sunmaktadır."


İletişim BilgileriSDAMOTION Hareket Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Cevizli Mahallesi Zuhal Caddesi Ritim İstanbul A2 Blok No: 46B Daire:93 TR - 34846 Maltepe - İstanbul / Türkiye

Telefon : +90 216 510 22 90
Koordinatlar : 40.922016, 29.158220

E- posta : info@sdamotion.com
Web : www.sdamotion.com


STÖBER Türkiye Satış Ofisi İrtibat
Yetkili Kişi : Alper Turan
E- posta : sales-turkey@stober.com

İletişim Formu